Gödeken: 'We hadden beter moeten nadenken'

Interim-bondscoach Roberto Gödeken (foto) die met de Surinaamse nationale mannenvoetbalselectie de eerste ronde voor kwalificatie voor de e...


Interim-bondscoach Roberto Gödeken (foto) die met de Surinaamse nationale mannenvoetbalselectie de eerste ronde voor kwalificatie voor de eindronde van de Caribbean Cup niet heeft overleefd, zegt dat we beter over zaken moeten nadenken. Hij is teleurgesteld dat het nationaal team zich niet heeft kunnen plaatsen.

"We moeten meer rekening houden met onze tegenstanders en niet zeggen dat we ze al hebben gewonnen. Elke tegenstander bereidt zich voor naar de mogelijkheden waarover die beschikt", zegt Gödeken. Volgens de oefenmeester was het doel van Natio om zich te plaatsen voor de volgende ronde, maar dat is helaas niet gelukt.

Het team heeft zich niet voldoende ingezet. "We speelden de eerste wedstrijd tegen Barbados. We zaten goed in de wedstrijd, vooral in de tweede helft heeft ons team scoringskansen gehad. Er werd ons zelfs een penalty onthouden. Bepaalde van onze spelers hebben de teams van Bonaire en Martinique onderschat", weet Gödeken. Gödeken zegt verder dat de fighting spirit van de spelers uitbleef. "Wij hebben getracht door middel van aanvalspatronen vanuit een speelwijze wat tools aan te reiken om die onderschatting te onderdrukken."

De oefenmeester zegt dat wat verder verkeerd ging, was dat de spelers vaker achter de verdediging van de tegenstander kwamen, maar de bal niet in het doel kregen. Overigens heeft Bonaire een psychische oorlog gevoerd op het team van Suriname. Dat heeft gewerkt in de eerste helft. We kwamen op een gegeven moment in tijdnood en verloren de wedstrijd. Het was een enorme domper voor het team."

De laatste wedstrijd tegen gastland Martinique was weer een wedstrijd met veel mogelijkheden. Maar wat Gödeken geconstateerd heeft, is dat de mentale weerbaarheid bij de jongens ontbrak en dat ze tekort schoten op basis van kracht, loopvermogen en vooral winnaarsmentaliteit. "Ik denk ook dat de spelers zich in de wedstrijd tegen Bonaire overschat hebben en in de wedstrijd tegen Martinique de tegenstander overschat hebben. Het is allemaal mooi om van tevoren te schreeuwen dat Suriname zich plaatst, maar we moeten ons ervan bewust zijn onder welke omstandigheden dat zal moeten plaatsvinden. We zullen hard moeten werken om verder te komen. Om er te komen zullen alle neuzen een richting wijzen", aldus de bondscoach.

COMMENTS

BLOGGER: 2
 1. je pense qu'il est temps de passer a autres choses changer le fonctionnement du football au Suriname, obtenir un statut de semi-prof est aller chercher des joueurs à l'extérieur car il y a beaucoup de joueurs en Holland et Guyane française mais pour cela SVB doit mettre des moyens nécessaire pour obtenir des résultats.
  la sélection A n'est pas assez discipliné par rapport aux U20, je peux vous confirmé que nous avions disputer un match contre la sélection des U20 ou j'ai put voir des plans de jeux, sur plan psychologique et tactique moi personnellement je donnerait conseil aux membres de SVB de travailler avec des gens qui ont envie mais pas uniquement de contenter des voyages et aussi a savoir du moment qu'on monte dans l'avion c'est pour défendre la couleur de son pays.

  BeantwoordenVerwijderen
 2. First leg[edit]  25 March 2015
  19:00 UTC−3
  French Guiana

  3–1

  Honduras

  Torvic Goal 25'
  Privat Goal 27', 62' report Bengtson Goal 17'


  Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Cayenne
  Referee: César Ramos (Mexico)  Second leg[edit]  29 March 2015
  19:00 UTC−6
  Honduras

  v

  French Guiana

  report


  Estadio Olímpico Metropolitano, San Pedro Sula

  BeantwoordenVerwijderen

Naam

Heren,56,Natio,56,Opinie,10,Overige,6,Suriname,56,Video,80,
ltr
item
Natio Suriname | Voetbal: Gödeken: 'We hadden beter moeten nadenken'
Gödeken: 'We hadden beter moeten nadenken'
http://2.bp.blogspot.com/-pG_2hIuxI30/VBH56AjcVtI/AAAAAAAAENw/re1QPLMzMBk/s1600/Roberto%2BG%C3%B6deken%2C%2BInterim-bondscoach%2C%2BTraining%2C%2BSuriname%2C%2B2014.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-pG_2hIuxI30/VBH56AjcVtI/AAAAAAAAENw/re1QPLMzMBk/s72-c/Roberto%2BG%C3%B6deken%2C%2BInterim-bondscoach%2C%2BTraining%2C%2BSuriname%2C%2B2014.jpg
Natio Suriname | Voetbal
https://www.natiosuriname.com/2014/09/godeken-we-hadden-beter-moeten-nadenken.html
https://www.natiosuriname.com/
https://www.natiosuriname.com/
https://www.natiosuriname.com/2014/09/godeken-we-hadden-beter-moeten-nadenken.html
false
3517194250845090273
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content